• Věřím, že nejkrásnější fotografie jsou ty, které zachycují kouzlo okamžiku a ukazují svět takový, jaký je. Touto myšlenkou se řídím i při své práci a proto při úpravě fotografií používám jen lehké úpravy a retuše.
  • Velice ráda fotím v přírodě, může to být Vaše rodinné oblíbené místo na které máte krásné vzpomínky, příjemný park ve kterém rádi venčíte svého čtyřnohého parťáka nebo třeba jablečný sad na babiččině zahradě. Na základě společné domluvy za Vámi dojedu kamkoliv v okolí Kladna a Slaného.
  • Pokud dáváte raději přednost ateliérové fotografii, můžete přijet Vy za mnou do Studeněvse u Slaného. Čeká tu na Vás maličký ateliér a tak prosím případné přihlížející babičky a tetičky požádejte ať zůstanou raději doma a počkají si až na výsledné fotografie. I když je ateliér maličký mám v něm veškeré potřebné vybavení i zásobu rekvizit, které se snažím pravidelně obměňovat a rozšiřovat.
  • Často se mne ptáte jak se na fotografování obléci a co si máte připravi s sebou. Doporučuji vybrat takové oblečení, aby barevně ladilo pro všechny členy rodiny bez výrazných obrázků a nápisů a raději se vyhněte i kostkám a tenkým proužkům.